Odblaskowy dzień ziemniaka

Długo czekaliśmy na to aż kapryśna w tym roku jesień pozwoli nam zorganizować odblaskowy dzień ziemniaka. Udało się! Piękny słoneczny dzień, dobre humory,  świetna zabawa na świeżym powietrzu, o którą zadbali uczniowie działający w samorządzie uczniowskim i naturalnie przysmaki upieczone na klasowych ogniskach. Obowiązywała oczywiście jesienna moda, wiele dzieci ubrało się w odblaskowe kamizelki.

Kółko historyczne na pikniku kawaleryjskim
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"