Odblaskowe spotkanie z seniorami

Od września realizujemy w naszej szkole kolejną edycję „Odblaskowj Szkoły”. Dla dzieci i rodziców organizowanych jest wiele akcji i konkursów związanych z odblaskami, bezpieczną drogą do szkoły w porze jesienno – zimowej. Samorząd Szkolny pomyślał również o grojeckich seniorach.

W poniedziałek 30 października 2017 roku uczniowie udali się z przygotowaną prelekcją do pań i panów z grojeckiego koła wiejskiego. Spotkanie miało na celu przypomnieć starszym mieszkańcom, dlaczego warto nosić odblaski. Dzieci opowiadały o porze jesiennej, która powoduje, że pieszy na drodze nie jest widoczny bez elementów odblaskowych. Pokazywały, gdzie można umieścić małe odblaski i jak wiele one dają. Odbyła się nawet prezentacja. Pomysłowi uczniowie przyczepiali odblaski nie tylko na ramiona, ale i na nogi. Podczas spotkania wszyscy dobrze się bawili. Na koniec każdy uczestnik otrzymał odblask.

Kółko historyczne na pikniku kawaleryjskim
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).