Odblaskowe spotkanie z seniorami

Od września realizujemy w naszej szkole kolejną edycję „Odblaskowj Szkoły”. Dla dzieci i rodziców organizowanych jest wiele akcji i konkursów związanych z odblaskami, bezpieczną drogą do szkoły w porze jesienno – zimowej. Samorząd Szkolny pomyślał również o grojeckich seniorach.

W poniedziałek 30 października 2017 roku uczniowie udali się z przygotowaną prelekcją do pań i panów z grojeckiego koła wiejskiego. Spotkanie miało na celu przypomnieć starszym mieszkańcom, dlaczego warto nosić odblaski. Dzieci opowiadały o porze jesiennej, która powoduje, że pieszy na drodze nie jest widoczny bez elementów odblaskowych. Pokazywały, gdzie można umieścić małe odblaski i jak wiele one dają. Odbyła się nawet prezentacja. Pomysłowi uczniowie przyczepiali odblaski nie tylko na ramiona, ale i na nogi. Podczas spotkania wszyscy dobrze się bawili. Na koniec każdy uczestnik otrzymał odblask.

Jadłospis
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
My '8913 września odbyło się spotkanie w ramach akcji MY'89