Szkolny pokaz talentów

Listopadowy piątek okazał  się radosnym i pełnym emocji dniem. Przed publicznością szkolną wystąpili utalentowani uczniowie. Pokaz składał się z różnorodnych prezentacji. Wystąpili wokaliści, wiolonczelistka, tancerze, iluzjoniści, recytatorzy, akrobaci. Jedna z uczennic na oczach wszystkich wykonała dwa portety koni. Wszyscy uczestnicy zasłużyli na gromkie brawa publiczności. Wielkim finałem spotkania był wspólny taniec! Nagrodę Publiczności zdobyła klasa VII, a wyróżnienie zespół teneczny w składzie; Lena Bibrzycka, Amelia Walus, Maja Sołtysik, Laura Waszkiewicz i Kinga Domżał.

Dzień Pluszowego Misia
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
Wizyta w Gminnej Bibliotece Publicznej w Grojcu."Mirabelka -kiełkująca historia 100-licy"