Pokaz zwierząt tropikalnych

8 listopada 2017r. w naszej szkole odbyła się żywa lekcja zoologii prowadzona przez firmę edukacyjno-pokazową Anolis. Podczas spotkania uczniowie zapoznali się z owadami, pajęczakami, płazami i gadami z różnych stron świata. Dzieci mogły zobaczyć m.in.: karaczana kubańskiego, ptasznika czerwonokolankowego i różowego, salamandrę meksykańską, albinotyczną żabę szponiastą, tylikwę scynkową oraz węża boa dusiciela. Uczniowie z uwagą i wielkim zainteresowaniem wysłuchali informacji o środowisku życia, czynnościach życiowych i ciekawostkach dotyczących zachowania tych egzotycznych zwierząt.

Wielka Liga CzytelnikówEtap szkolny IV Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników" zakończył się testem kwalifikacyjnym do etapu powiatowego.
Dla Babć i DziadkówZ okazji wspaniałych świąt - Dnia Babci i Dnia Dziadka - uczniowie przygotowali przedstawienie pt. "A z nieba posypią się Anioły..."
Klasa IVc w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Oświęcimiu