Pokaz zwierząt tropikalnych

8 listopada 2017r. w naszej szkole odbyła się żywa lekcja zoologii prowadzona przez firmę edukacyjno-pokazową Anolis. Podczas spotkania uczniowie zapoznali się z owadami, pajęczakami, płazami i gadami z różnych stron świata. Dzieci mogły zobaczyć m.in.: karaczana kubańskiego, ptasznika czerwonokolankowego i różowego, salamandrę meksykańską, albinotyczną żabę szponiastą, tylikwę scynkową oraz węża boa dusiciela. Uczniowie z uwagą i wielkim zainteresowaniem wysłuchali informacji o środowisku życia, czynnościach życiowych i ciekawostkach dotyczących zachowania tych egzotycznych zwierząt.

Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Kółko historyczne na pikniku kawaleryjskim