Pokaz zwierząt tropikalnych

8 listopada 2017r. w naszej szkole odbyła się żywa lekcja zoologii prowadzona przez firmę edukacyjno-pokazową Anolis. Podczas spotkania uczniowie zapoznali się z owadami, pajęczakami, płazami i gadami z różnych stron świata. Dzieci mogły zobaczyć m.in.: karaczana kubańskiego, ptasznika czerwonokolankowego i różowego, salamandrę meksykańską, albinotyczną żabę szponiastą, tylikwę scynkową oraz węża boa dusiciela. Uczniowie z uwagą i wielkim zainteresowaniem wysłuchali informacji o środowisku życia, czynnościach życiowych i ciekawostkach dotyczących zachowania tych egzotycznych zwierząt.

Czytamy polskie noweleNasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję społeczną popularyzującą literaturę polską.
Nowy rok szkolny rozpoczęty!2 września wróciliśmy do szkoły.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.