Sukces w międzygminnym konkursie " O Złote Usta"

24 listopada 2017 r. w Osieku odbył się Międzygminny Konkurs Pięknego Czytania „O Złote Usta”.  Wzięli w nim udział reprezentanci  klas  I - III wszystkich szkół podstawowych z gmin: Przeciszów, Osiek i Oświęcim (po 8 przedstawicieli każdej gminy). Naszą szkołę reprezentowała Emilia Kramarczyk, uczennica kl. IIIb, która  zajęła II miejsce.  Zadaniem uczestników było przeczytanie wylosowanego  fragmentu książki „Wielki skarbiec bajek” Wiesława Drabika, autora ponad 100 książeczek dla dzieci. Dużą niespodzianką była obecność samego autora  oraz zdobycie cennego autografu.

Gratulacje dla naszej trzecioklasistki!

Emilia Kramarczyk podczas czytania
Pan Wiesław Drabik i Emilia Kramarczyk
Pamiątkowe zdjęcie z jurorami i uczestnikami konkursu
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej