Z okazji Dnia Pluszowego Misia  uczniowie klas I- III zaprosili do szkoły swoich ulubieńców.  Pani Katarzyna Chowaniec- Bakalarska przeczytała wszystkim bajkę o  niezwykłym misiaku i zachęciła do czytania kolejnych utworów. Rozstrzygnięto także konkurs na najmniejszego i największego pluszowego misia.  Miłą niespodzianką było przybycie ogromnego misia, który dodatkowo osłodził ten dzień słodkimi żelkami. Pluszaki towarzyszyły swoim opiekunom podczas zajęć oraz przerw. Najlepiej czuły się podobno na zajęciach wychowania fizycznego, chociaż konkurencje wymagały sprytu i  dużej odwagi. Gorzej było z tabliczką mnożenia. Pamiętajcie o swoich milusińskich, szanujcie  i przytulajcie je codziennie, bo one to bardzo lubią.
Pluszaki dzielnie ćwiczyły podczas zajęć wf
Pluszaki dzielnie ćwiczyły podczas zajęć wf