Przygotuj z nami świąteczną paczkę na rzecz osoby potrzebującej!

Szkolny Klub Wolontariatu organizuje akcję "Świąteczna Paczka" na rzecz 17-letniej mieszkanki Grojca Natalii cierpiącej na porażenie mózgowe, epilepsję i nowotwór złośliwy. Do 20 grudnia br. w szkole prowadzona jest zbiórka produktów żywnościowych o wydłużonym terminie przydatności do spożycia. Przykładowe produkty: olej, mąka, kasza, ryż, makaron, fasola, cukier, herbata, kawa, dżemy, wszelkiego rodzaju żywność w puszkach, koncentraty, ketchup, majonez, musztarda, słodycze etc.
Uczyńmy wszystko, aby nadchodzące Święta Bożego Narodzenia były dla Natalii wyjątkowe.
Pamiętajmy, że dobro powraca!

Podsumowanie szkolnej akcji " Zważ swój tornister "
NOWY SYSTEM EDUKACJI, KSZTAŁCENIE W LICEACH, TECHNIKACH I SZKOŁACH BRANŻOWYCH, JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH ORAZ PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK 2019/2020?, KRYTERIA REKRUTACJI
Wycieczka klas VI na Podkarpacie