Przygotuj z nami świąteczną paczkę na rzecz osoby potrzebującej!

Szkolny Klub Wolontariatu organizuje akcję "Świąteczna Paczka" na rzecz 17-letniej mieszkanki Grojca Natalii cierpiącej na porażenie mózgowe, epilepsję i nowotwór złośliwy. Do 20 grudnia br. w szkole prowadzona jest zbiórka produktów żywnościowych o wydłużonym terminie przydatności do spożycia. Przykładowe produkty: olej, mąka, kasza, ryż, makaron, fasola, cukier, herbata, kawa, dżemy, wszelkiego rodzaju żywność w puszkach, koncentraty, ketchup, majonez, musztarda, słodycze etc.
Uczyńmy wszystko, aby nadchodzące Święta Bożego Narodzenia były dla Natalii wyjątkowe.
Pamiętajmy, że dobro powraca!

RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"