Dekorowanie świątecznych pierników

Święta Bożego Narodzenia są dla wszystkich, a szczególnie dla dzieci, radosnym przeżyciem. Już sam okres przygotowań wywołuje wiele emocji, dlatego na świetlicy szkolnej po raz kolejny odbyło się tradycyjne już dekorowanie świątecznych pierników.

Panie Magdalena Kramarczyk i Paulina Waliczek zadbały o to, aby uczniowie otrzymali pachnące, domowe pierniczki. Dzieci przyniosły słodkie posypki, kolorowe lukry, kokos,migdały i inne rzeczy potrzebne do ozdabiania ciasteczek, a potem...jedynym ograniczeniem była już tylko inwencja twórcza każdego ucznia z osobna. Powstały prawdziwe dzieła sztuki. Niektóre dotarły do domu,inne niestety nie... Ale na pewno były smaczne!

Wielka Liga CzytelnikówEtap szkolny IV Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników" zakończył się testem kwalifikacyjnym do etapu powiatowego.
Klasa IVc w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Oświęcimiu
Dla Babć i DziadkówZ okazji wspaniałych świąt - Dnia Babci i Dnia Dziadka - uczniowie przygotowali przedstawienie pt. "A z nieba posypią się Anioły..."