Bajkowe kolędowanie

W przedświąteczny piątek w naszej szkole zapanowała radosna atmosfera. Samorząd szkolny pod opieką pań Izabeli Berszakiewicz i Joanny Miłoń przygotował bożonarodzeniową inscenizację, w której szopkę betlejemską odwiedzały baśniowe postacie. Z prezentami przybyli psotliwy Pinokio, dziewczynka z zapałkami, Kopciuszek... Finałem spotkania było wspólne kolędowanie, po którym poszczególne klasy rozpoczęły przygotowania własnych wigilijek. Wspaniale udekorowane stoły, aromatyczne pierniki, a przede wszystkim uśmiechy na twarzach i życzenia składane podczas łamania się opłatkiem wprowadziły wszystkich w przeżywanie tajemnicy tych wspaniałych świąt.

Jadłospis
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
My '8913 września odbyło się spotkanie w ramach akcji MY'89