Bajkowe kolędowanie

W przedświąteczny piątek w naszej szkole zapanowała radosna atmosfera. Samorząd szkolny pod opieką pań Izabeli Berszakiewicz i Joanny Miłoń przygotował bożonarodzeniową inscenizację, w której szopkę betlejemską odwiedzały baśniowe postacie. Z prezentami przybyli psotliwy Pinokio, dziewczynka z zapałkami, Kopciuszek... Finałem spotkania było wspólne kolędowanie, po którym poszczególne klasy rozpoczęły przygotowania własnych wigilijek. Wspaniale udekorowane stoły, aromatyczne pierniki, a przede wszystkim uśmiechy na twarzach i życzenia składane podczas łamania się opłatkiem wprowadziły wszystkich w przeżywanie tajemnicy tych wspaniałych świąt.

Rekrutacja 2019/2020SZKOŁY PODSTAWOWE – rekrutacja 2019/2020
Dla Babć i DziadkówZ okazji wspaniałych świąt - Dnia Babci i Dnia Dziadka - uczniowie przygotowali przedstawienie pt. "A z nieba posypią się Anioły..."
Dyskoteka walentynkowa klas I- III