Sukcesy naszych uczennic

Nasze uczennice osiągnęły wysokie wyniki w Powiatowym Konkursie Plastycznym i Literackim o św. Maksymilianie  "Ogrodnik Niepokalanej" zorganizowanym przez Zespół Szkolno - Przedszkolny w Harmężach. Oto lista nagrodzonych uczestników:

I miejsce  w konkursie literackim - Julia Kleszcz klasa VIb,

II miejsce w konkursie literackim - Karolina Kruk klasa Vb,

II miejsce w konkursie plastycznym - Patrycja Jurecka klasa VII,

wyróżnienia w konkursie plastycznym - Agnieszka Franczak i Amelia Kołacz z klasy III.

10 stycznia odbyło się w Harmężach uroczyste wręczenie nagród. Wyróżnieni uczniowie mogli obejrzeć program artystyczny o św. Maksymilianie.

Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
My '8913 września odbyło się spotkanie w ramach akcji MY'89
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.