1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Kontakt
  8. Rada Rodziców
  9. Mapa Serwisu
  10. RODO

Graliśmy dla WOŚP

opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 tys.78 zł 24 gr. oraz 4,79 Euro - tyle łącznie zebrały do puszek wolontariuszki naszej szkoły, które wzięły udział w 26. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Alicja Kolasa, Katarzyna Wasilewska, Patrycja Jurecka oraz Zuzanna Równicka w niedzielę, 14 stycznia br., kwestowały w Grojcu. Niestraszny był im mróz a mieszkańcy Grojca – przychylni ogólnopolskiej akcji Jurka Owsiaka. - W tym roku wyrównujemy szanse w leczeniu noworodków – informowały wolontariuszki, rozdając mieszkańcom czerwone serduszka WOŚP. W godzinach popołudniowych dotarły do sztabu w Oświęcimskim Centrum Kultury, gdzie czekały na nie drożdżówki i ciepła herbata. Tego dnia na widzów czekały różne atrakcje, koncerty na scenie widowiskowej. Finał zakończył się tradycyjnie o godz. 20.00 –światełkiem do nieba.

opis niedostepny
opis niedostepny
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.
Czytamy polskie noweleNasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję społeczną popularyzującą literaturę polską.
Międzynarodowy sukces uczennicy z naszej szkołyHania Płonka, uczennica naszej szkoły została nagrodzona w XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Darujmy światu pokój".
Interhead.pl