klasa IIIc z panią Joanną Miłoń

Ostatni dzień przed wyczekiwanymi feriami upłynął w naszej szkole w kolorach czerwieni, w atmosferze miłości i przyjaźni. A wszystko to z okazji walentynek, przypadających 14 lutego.

Jak co roku, zorganizowano pocztę walentynkową.

Uczniowie do specjalnej skrzynki mogli wrzucać listy do swoich sympatii, koleżanek i kolegów. Następnie walentynkowe amorki odpowiednio posegregowały pocztę i rozdały ją wszystkim adresatom.

klasa IIa  z panią Beatą Smolarek
klasa Ia z panią Krystyną Jaromin
klasa IIIa
Klasa IIIb
Klasa IIIb zorganizowała dyskotekę walentynkową
Czytamy polskie noweleNasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję społeczną popularyzującą literaturę polską.
Międzynarodowy sukces uczennicy z naszej szkołyHania Płonka, uczennica naszej szkoły została nagrodzona w XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Darujmy światu pokój".
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.