W piątek 23 marca br. uczniowie klasy 1a i 1b   naszej szkoły zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej.

Zanim pierwszoklasiści złożyli ślubowanie, uczennice z klasy 5a oraz uczennica z kl.4a  wprowadziły  ich  w Krainę Książek.  Potem wszyscy zostali pasowani na czytelników. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało okolicznościowy dyplom.

Życzymy wspaniałych przygód w zaczarowanym świecie książek, zapraszamy do biblioteki.

Dla Babć i DziadkówZ okazji wspaniałych świąt - Dnia Babci i Dnia Dziadka - uczniowie przygotowali przedstawienie pt. "A z nieba posypią się Anioły..."
Wielka Liga CzytelnikówEtap szkolny IV Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników" zakończył się testem kwalifikacyjnym do etapu powiatowego.
Akcja 1% dla SzkołyPodaruj nam swój 1%