W piątek 23 marca br. uczniowie klasy 1a i 1b   naszej szkoły zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej.

Zanim pierwszoklasiści złożyli ślubowanie, uczennice z klasy 5a oraz uczennica z kl.4a  wprowadziły  ich  w Krainę Książek.  Potem wszyscy zostali pasowani na czytelników. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało okolicznościowy dyplom.

Życzymy wspaniałych przygód w zaczarowanym świecie książek, zapraszamy do biblioteki.

Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej
Dzień Pluszowego Misia
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).