W piątek 23 marca br. uczniowie klasy 1a i 1b   naszej szkoły zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej.

Zanim pierwszoklasiści złożyli ślubowanie, uczennice z klasy 5a oraz uczennica z kl.4a  wprowadziły  ich  w Krainę Książek.  Potem wszyscy zostali pasowani na czytelników. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało okolicznościowy dyplom.

Życzymy wspaniałych przygód w zaczarowanym świecie książek, zapraszamy do biblioteki.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.