Szkolny Dzień Profilaktyki

7 kwietnia uczniowie poznawali i utrwalali zasady zdrowego trybu życia. W tym celu odbyły się spotkania ze specjalistami (policjantkami, pielęgniarką szkolną, pedagogiem resocjonalizacyjnym), którzy w urozmaiconej formie poprzez prezentację, pokaz, zabawy i działania starali się przybliżyć dzieciom i młodzieży sposoby dbania o własne zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne.  Dużo uwagi poświęcono analizie problemów wynikających z nadużywania telefonu czy komputera. Uczniowie pod kierunkiem swoich wychowawców wykonywali plakaty "Stop uzależnieniom" i spędzili aktywnie  czas na sali gimnastycznej i szkolnym boisku. Tam nauczyciel wychowania fizycznego przeprowadził rozgrywki sportowe, zaś młodsze dzieci bawiły się na interaktywnych dywanach.  Ruch i kontakty z rówieśnikami w realnym życiu, a nie na ekranie monitora to warunek prawidłowego rozwoju młodego człowieka!

klasa IIIb
klasa IIIb i Ib
klasa IIIb
Wyniki konkursu "Nutka 2019"Ola Chrapczyńska i Gabrysia Bialucha godnie reprezentowały naszą szkołę
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
NOWY SYSTEM EDUKACJI, KSZTAŁCENIE W LICEACH, TECHNIKACH I SZKOŁACH BRANŻOWYCH, JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH ORAZ PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK 2019/2020?, KRYTERIA REKRUTACJI