Wyróżnienie dla zespołu taneczno-gimnastycznego Alternativ z Grojca

W niedzielę 15.04.2018 odbył się Ogólnopolski Charytatywny Festiwal Piosenki i Tańca Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna. Zadebiutował tam nowy zespół taneczno-gimnastyczny Alternativ z Grojca, zdobywając wyróżnienie w kat.cheerleaders. Zespół liczy 21 cheerleaderek, które są uczennicami Szkoły Podstawowej w Grojcu, trenerem jest mama jednej z nich, Żaneta Płonka.

Wszystkim gratulujemy sukcesu. Składamy również serdeczne podziękowania trenerce zespołu Pani Żanecie Płonce za cierpliwość  oraz dwuletnie prowadzenie zajęć rozwijających uzdolnienia taneczne uczennic naszej szkoły. Cieszymy się, że Pani bezinteresowna praca przynosi radość i satysfakcję. Życzymy kolejnych sukcesów!

Dzień Pluszowego Misia
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"