Wyróżnienie dla zespołu taneczno-gimnastycznego Alternativ z Grojca

W niedzielę 15.04.2018 odbył się Ogólnopolski Charytatywny Festiwal Piosenki i Tańca Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna. Zadebiutował tam nowy zespół taneczno-gimnastyczny Alternativ z Grojca, zdobywając wyróżnienie w kat.cheerleaders. Zespół liczy 21 cheerleaderek, które są uczennicami Szkoły Podstawowej w Grojcu, trenerem jest mama jednej z nich, Żaneta Płonka.

Wszystkim gratulujemy sukcesu. Składamy również serdeczne podziękowania trenerce zespołu Pani Żanecie Płonce za cierpliwość  oraz dwuletnie prowadzenie zajęć rozwijających uzdolnienia taneczne uczennic naszej szkoły. Cieszymy się, że Pani bezinteresowna praca przynosi radość i satysfakcję. Życzymy kolejnych sukcesów!

Dla Babć i DziadkówZ okazji wspaniałych świąt - Dnia Babci i Dnia Dziadka - uczniowie przygotowali przedstawienie pt. "A z nieba posypią się Anioły..."
Rekrutacja 2019/2020SZKOŁY PODSTAWOWE – rekrutacja 2019/2020
Klasa IVc w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Oświęcimiu