Mistrzowie Czytania 2017

W środę, 4 kwietnia wójt Albert Bartosz  spotkał się z najbardziej aktywnymi młodymi czytelnikami Gminy Oświęcim.  Tytułem „Mistrz Czytania 2017” zostało uhonorowanych  dwoje uczniów naszej szkoły:  Gabriela Bęben z IIIb i  Grzegorz Rękawek z IIIc. Otrzymali oni  dyplomy, upominki oraz bon pieniężny, do zrealizowania w jednej z oświęcimskich księgarń. Słowa uznania przekazały również dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Oświęcimiu Barbara Gasidło  oraz pracownicy bibliotek. Po części oficjalnej czytelnicy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek do kawiarni "Rapsodia". Gratulujemy !

Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
Wizyta w Gminnej Bibliotece Publicznej w Grojcu."Mirabelka -kiełkująca historia 100-licy"
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.