Mistrzowie Czytania 2017

W środę, 4 kwietnia wójt Albert Bartosz  spotkał się z najbardziej aktywnymi młodymi czytelnikami Gminy Oświęcim.  Tytułem „Mistrz Czytania 2017” zostało uhonorowanych  dwoje uczniów naszej szkoły:  Gabriela Bęben z IIIb i  Grzegorz Rękawek z IIIc. Otrzymali oni  dyplomy, upominki oraz bon pieniężny, do zrealizowania w jednej z oświęcimskich księgarń. Słowa uznania przekazały również dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Oświęcimiu Barbara Gasidło  oraz pracownicy bibliotek. Po części oficjalnej czytelnicy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek do kawiarni "Rapsodia". Gratulujemy !

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.
My '8913 września odbyło się spotkanie w ramach akcji MY'89
Czytamy polskie noweleNasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję społeczną popularyzującą literaturę polską.