Zgoda sejmu to sprawiła...

Radośnie obchodziliśmy Święto Konstytucji 3 Maja. Klasy pierwsze, pod kierunkiem swoich wychowawczyń Doroty Dudek i Krystyny Jaromin, przygotowały z tej okazji program artystyczny. Rozpoczął się on uroczystym polonezem. Dostojny krok, poważne miny i biało- czerwone kokardy, które połączyły ręce małych tancerzy, zrobiły na publiczności wielkie wrażenie. Ponieważ temat rozbiorów i reform, które zostały  zapisane w Konstytucji 3 Maja są dla pierwszoklasistów trudne,  do programu dołączyły dzieci z klasy IVa, które w przystępny sposób, w inscenizowanej rozmowie z babcią, wyjaśniły te zagadnienia. Pięknie zabrzmiały pieśni patriotyczne w wykonaniu licznego chóru składającego się z reprezentacji prawie wszystkich klas i polonez "Pożegnanie Ojczyzny", który zagrała na flecie uczennica z klasy Va - Emilia Cichy. Nad przygotowaniem chóru szkolnego czuwał pan Jarosław Cieciak, a dekorację przygotowała pani Małgorzata Semik.

RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
Wizyta w Gminnej Bibliotece Publicznej w Grojcu."Mirabelka -kiełkująca historia 100-licy"