Zgoda sejmu to sprawiła...

Radośnie obchodziliśmy Święto Konstytucji 3 Maja. Klasy pierwsze, pod kierunkiem swoich wychowawczyń Doroty Dudek i Krystyny Jaromin, przygotowały z tej okazji program artystyczny. Rozpoczął się on uroczystym polonezem. Dostojny krok, poważne miny i biało- czerwone kokardy, które połączyły ręce małych tancerzy, zrobiły na publiczności wielkie wrażenie. Ponieważ temat rozbiorów i reform, które zostały  zapisane w Konstytucji 3 Maja są dla pierwszoklasistów trudne,  do programu dołączyły dzieci z klasy IVa, które w przystępny sposób, w inscenizowanej rozmowie z babcią, wyjaśniły te zagadnienia. Pięknie zabrzmiały pieśni patriotyczne w wykonaniu licznego chóru składającego się z reprezentacji prawie wszystkich klas i polonez "Pożegnanie Ojczyzny", który zagrała na flecie uczennica z klasy Va - Emilia Cichy. Nad przygotowaniem chóru szkolnego czuwał pan Jarosław Cieciak, a dekorację przygotowała pani Małgorzata Semik.

Nowy rok szkolny rozpoczęty!2 września wróciliśmy do szkoły.
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.