Królewskim szlakiem

W Kopalni Soli

4 maja klasy IIIa i IIIb wyruszyły na dwudniową wycieczkę. Tym razem uczniowie dzielnie podróżowali do Niepołomic, Wieliczki i Krakowa. Najpierw odwiedzili piękny Zamek Królewski w Niepołomicach, gdzie zwiedzili wystawę łowiectwa i myślistwa. Później prześledzili historię fonografii, oglądając ekspozycję w  Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa. Z ogromnym zaciekawieniem podziwiali zwierzęta i eksponaty zgromadzone w Izbie Leśnej  Nadleśnictwa w Niepołomicach. Na koniec pierwszego dnia udali się do Puszczy Niepołomickiej, gdzie zaprzęgami konnymi dotarli do strusiej fermy. Następnie uczniowie relaksowali się zabawą na polanie i posilili pieczonymi kiełbaskami. Po zakwaterowaniu w hotelu w Wieliczce klasy wybrały się na wieczorny spacer. Dużą atrakcją okazał się czas spędzony na placu zabaw. Po obiadokolacji tańcem belgijskim  najwytrwalsi uczestnicy rozpoczęli dyskotekę.  Podczas kolejnego dnia pełnego wrażeń uczniowie zwiedzili Kopalnię Soli w Wieliczce i miło spędzili czas w Tężni solankowej. Pełni nowych sił wyruszyli autokarem do Krakowa. Z zachwytem podziwiali najwspanialsze zabytki tego pięknego miasta. Nie zabrakło pamiątkowego zdjęcia ze smokiem wawelskim  Pogoda i humory dopisały, zatem uczniowie  wrócili  do Grojca bardzo zadowoleni, chociaż z pewnością zmęczeni.

Zamek Królewski w Niepołomicach - wystawa łowiectwa i myślistwa.
Zamek Królewski w Niepołomicach,
Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa.
Izba Leśna
Izba Leśna w Niepołomicach
Na strusiej fermie
Na szczycie Tężni solankowej
W Krakowie
Kółko historyczne na pikniku kawaleryjskim
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.