W tym roku czytanie przebiegało w ekologicznej atmosferze, ponieważ związane było z realizacja projektu „Zielone Wędrówki Zielonych Dzieciaków” Fundacji BGK „Na dobry początek”, w którym  klasy pierwsze i druga uczestniczą od marca. Organizatorem tego przedsięwzięcia  była Gminna Biblioteka Publiczna w Grojcu. Przed zgromadzoną publicznością wzorowe czytanie tekstów zaprezentowali: pani Barbara Gasidło, pani Marzena Dudek, pan Robert Dziuba  i Krzysztof Wolak .Do naszej szkoły przybyły także panie z PZOL w Grojcu oraz rozśpiewane przedszkolaki. z Przedszkola Samorządowego w Grojcu. Aktorzy z kółka teatralnego klas I- III  wspólnie z przyszłymi uczniami naszej szkoły zadbali o część artystyczną. Miłą niespodzianką były słodziutkie truskawki, którymi częstowała wszystkich pani Katarzyna Chowaniec Bakalarska.

kółko teatralne klas I - III- opiekun Małgorzata Chwierut
Nowy rok szkolny rozpoczęty!2 września wróciliśmy do szkoły.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.