W tym roku czytanie przebiegało w ekologicznej atmosferze, ponieważ związane było z realizacja projektu „Zielone Wędrówki Zielonych Dzieciaków” Fundacji BGK „Na dobry początek”, w którym  klasy pierwsze i druga uczestniczą od marca. Organizatorem tego przedsięwzięcia  była Gminna Biblioteka Publiczna w Grojcu. Przed zgromadzoną publicznością wzorowe czytanie tekstów zaprezentowali: pani Barbara Gasidło, pani Marzena Dudek, pan Robert Dziuba  i Krzysztof Wolak .Do naszej szkoły przybyły także panie z PZOL w Grojcu oraz rozśpiewane przedszkolaki. z Przedszkola Samorządowego w Grojcu. Aktorzy z kółka teatralnego klas I- III  wspólnie z przyszłymi uczniami naszej szkoły zadbali o część artystyczną. Miłą niespodzianką były słodziutkie truskawki, którymi częstowała wszystkich pani Katarzyna Chowaniec Bakalarska.

kółko teatralne klas I - III- opiekun Małgorzata Chwierut
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej