Pierwszy dzwonek

Po dwóch miesiącach wakacji znów zabrzmiał szkolny dzwonek. Pani dyrektor szkoły Joanna Wysogląd serdecznie powitała przybyłych na uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego gości, rodziców oraz uczniów. Nagrody Wójta Gminy Oświęcim w roku szkolnym 2017/2018 wręczył zastępca wójta pan Bartłomiej Bąk.  Za wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia artystyczne nagrodzono: Tomasza Sekundę, Julię Włoszek, Darię Nitkę, Aleksandrę Sekundę i Oliwię Stokłosę. Nagrody za  wysokie wyniki w nauce otrzymali: Amelia Jarnot, Piotr Snażyk, Weronika Żurek i Paweł Jurecki. Za osiągnięcia artystyczne nagrodzono: Emilię Dźwigoń, Nadię Kluwak, Bartosza Kulę, Tomasza Mąkinę, Macieja Noworytę, Aleksandrę Piętkę, Tomasza Wieczorka i Jakuba Załuczkowskiego. Nagrodę za osiągnięcia sportowe otrzymała Julia Piętoń. Następnie uczniowie klasy VIb przypomnieli o 79 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Przyszli uczniowie klas pierwszych z niecierpliwością czekali na moment pasowania i ślubowania. W tym roku szkolnym naukę rozpoczęło 29 nowych pierwszoklasistów, których wychowawczyniami zostały panie Małgorzata Chwierut i Małgorzata Semik. Rodzice  wyposażyli swoje pociechy w kuferki pełne potrzebnych w szkole pomocy, kolorowe birety i słodycze.

Życzymy wszystkim sukcesów w nauce i wielu przyjaciół.

Nagroda za osiągnięcia sportowe
klasa Ia
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej