Zadbali o zdrowie bezpiecznie i odblaskowo!

Z odblaskami bezpieczniej!

Pogoda dopisała dziś wszystkim, którzy uczestniczyli w popołudniowym spacerze promującym noszenie elementów odblaskowych wśród mieszkańców Grojca. Po raz czwarty uczniowie zaprosili do udziału w wydarzeniu swoich rodziców i bliskich, a nawet czworonożnych przyjaciół. Energii do spaceru dostarczyły pyszne i soczyste jabłka z sadu Państwa  Domżałów. Bardzo za nie dziękujemy. Szczególną uwagę zwrócono w tym roku na konieczność poruszania się  w miejscach wyznaczonych, jakimi są chodniki. Na zakończenie wspólnie wyróżniono najbardziej odblaskowych spacerowiczów. Zostali nimi: Sandra Sporysz z VIb Oliwier Parys z IIIa i Zosia Parys z Ib, Róża Bakalarska z IVc, Emilia Dźwigoń z Vb i Julia Foryś z Ib . Brawa należą się wszystkim uczestnikom spaceru! Organizacją wydarzenia zajęły się panie: Małgorzata Chwierut i Paulina Waliczek.

Nośmy odblaski - świećmy przykładem codziennie!

Dziękujemy za pyszne jabłka!
Przy  fontannie
Najbardziej odblaskowi spacerowicze
PIknik rodzinny
Uroczyste pasowanie klas pierwszych na czytelnika biblioteki szkolnej
Laureatka konkursu "Epizody z najnowszej historii Polski w komiksie" w WarszawieUczennica klasy ósmej odebrała nagrodę w Warszawie.