Na sportowo- odblaskowo w 4c

W poniedziałek  01.10 w ramach akcji „Odblaskowa Szkoła” w klasie 4c odbył się „Odblaskowy Wf”. Dziewczynki w tym dniu ćwiczyły w jaskrawych koszulkach a  swoim kolegom podarowały z okazji ich święta odblaskowe piłki, z którymi chłopcy bardzo aktywnie ćwiczyli. Celem takich zajęć było propagowanie wśród dzieci noszenia elementów odblaskowych podczas poruszania się po drodze oraz w trakcie wycieczki szkolnej. Po aktywnych zajęciach odbyła się również pogadanka na temat bezpiecznego zachowania podczas wyjazdów klasowych oraz znacznym wpływie odblasków na nasze bezpieczeństwo.

NOWY SYSTEM EDUKACJI, KSZTAŁCENIE W LICEACH, TECHNIKACH I SZKOŁACH BRANŻOWYCH, JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH ORAZ PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK 2019/2020?, KRYTERIA REKRUTACJI
Hokeista Dariusz Wanat dzielił się swoją pasją z uczniami
Akcja 1% dla SzkołyPodaruj nam swój 1%