Na sportowo- odblaskowo w 4c

W poniedziałek  01.10 w ramach akcji „Odblaskowa Szkoła” w klasie 4c odbył się „Odblaskowy Wf”. Dziewczynki w tym dniu ćwiczyły w jaskrawych koszulkach a  swoim kolegom podarowały z okazji ich święta odblaskowe piłki, z którymi chłopcy bardzo aktywnie ćwiczyli. Celem takich zajęć było propagowanie wśród dzieci noszenia elementów odblaskowych podczas poruszania się po drodze oraz w trakcie wycieczki szkolnej. Po aktywnych zajęciach odbyła się również pogadanka na temat bezpiecznego zachowania podczas wyjazdów klasowych oraz znacznym wpływie odblasków na nasze bezpieczeństwo.

O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.