Na sportowo- odblaskowo w 4c

W poniedziałek  01.10 w ramach akcji „Odblaskowa Szkoła” w klasie 4c odbył się „Odblaskowy Wf”. Dziewczynki w tym dniu ćwiczyły w jaskrawych koszulkach a  swoim kolegom podarowały z okazji ich święta odblaskowe piłki, z którymi chłopcy bardzo aktywnie ćwiczyli. Celem takich zajęć było propagowanie wśród dzieci noszenia elementów odblaskowych podczas poruszania się po drodze oraz w trakcie wycieczki szkolnej. Po aktywnych zajęciach odbyła się również pogadanka na temat bezpiecznego zachowania podczas wyjazdów klasowych oraz znacznym wpływie odblasków na nasze bezpieczeństwo.

My '8913 września odbyło się spotkanie w ramach akcji MY'89
Czytamy polskie noweleNasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję społeczną popularyzującą literaturę polską.
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.