Dzień Edukacji Narodowej

Czwartek 11 października był w naszej szkole wyjątkowo  uroczysty. Z małym wyprzedzeniem obchodziliśmy Dzień Nauczyciela.

Klasy VIIa i VIIb pod kierunkiem pań Katarzyny Mendyk i Agaty Mamicy przygotowały z tej okazji żartobliwy program. Oryginalność przedstawienia polegała na tym, że uczniowie zaprezentowali fraszki własnego autorstwa napisane specjalnie na tę szczególną okazję. Z ogromnym poczuciem humoru odegrali scenki z życia szkoły, zabawnie parodiując nauczycieli i samych siebie. Wykazali przy tym nie tylko umiejętności literackie, ale też talent aktorski.

Dobry nastrój podkreśliły optymistyczna piosenka. Po niej nastąpiły szczere życzenia  i owocowe upominki dla pracowników szkoły.

Całość występu w ładną, pogodną dekorację ubrał pan Łukasz Goc.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
Czytamy polskie noweleNasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję społeczną popularyzującą literaturę polską.