Dzień Edukacji Narodowej

Czwartek 11 października był w naszej szkole wyjątkowo  uroczysty. Z małym wyprzedzeniem obchodziliśmy Dzień Nauczyciela.

Klasy VIIa i VIIb pod kierunkiem pań Katarzyny Mendyk i Agaty Mamicy przygotowały z tej okazji żartobliwy program. Oryginalność przedstawienia polegała na tym, że uczniowie zaprezentowali fraszki własnego autorstwa napisane specjalnie na tę szczególną okazję. Z ogromnym poczuciem humoru odegrali scenki z życia szkoły, zabawnie parodiując nauczycieli i samych siebie. Wykazali przy tym nie tylko umiejętności literackie, ale też talent aktorski.

Dobry nastrój podkreśliły optymistyczna piosenka. Po niej nastąpiły szczere życzenia  i owocowe upominki dla pracowników szkoły.

Całość występu w ładną, pogodną dekorację ubrał pan Łukasz Goc.

Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!