Żywy odblaskowy łańcuch

10 października w ramach akcji „Odblaskowa szkoła” uczniowie  klasy 4b, 4c oraz świetlicy szkolnej wraz z nauczycielkami Moniką Nikiel-Mleczko i Joanną Miłoń uczestniczyli we wspólnym spacerze promującym noszenie odblasków.

W tym ciepłym i słonecznym dniu dzieci w kamizelkach odblaskowych a także różnego rodzaju odblaskach stworzyły przed szkołą duże odblaskowe słońce. Utworzone przez nie promienie słoneczne mieniły się w kolorach żółci i pomarańczy wskazując, że nadszedł czas złotej pięknej jesieni.

Następnie dzieci stworzyły wspólny odblaskowy łańcuch łącząc się tym samym w przekonaniu i potwierdzeniu, że wiedzą jak ważne jest gdy są widoczni jako uczestnicy ruchu drogowego. Odblaskowy łańcuch był okazją do wspólnej zabawy i większej integracji między sobą.

RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.