Żywy odblaskowy łańcuch

10 października w ramach akcji „Odblaskowa szkoła” uczniowie  klasy 4b, 4c oraz świetlicy szkolnej wraz z nauczycielkami Moniką Nikiel-Mleczko i Joanną Miłoń uczestniczyli we wspólnym spacerze promującym noszenie odblasków.

W tym ciepłym i słonecznym dniu dzieci w kamizelkach odblaskowych a także różnego rodzaju odblaskach stworzyły przed szkołą duże odblaskowe słońce. Utworzone przez nie promienie słoneczne mieniły się w kolorach żółci i pomarańczy wskazując, że nadszedł czas złotej pięknej jesieni.

Następnie dzieci stworzyły wspólny odblaskowy łańcuch łącząc się tym samym w przekonaniu i potwierdzeniu, że wiedzą jak ważne jest gdy są widoczni jako uczestnicy ruchu drogowego. Odblaskowy łańcuch był okazją do wspólnej zabawy i większej integracji między sobą.

Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.