1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Po lekcjach
  8. Kontakt
  9. Rada Rodziców
  10. Mapa Serwisu
  11. RODO

Żywy odblaskowy łańcuch

opis niedostepny

10 października w ramach akcji „Odblaskowa szkoła” uczniowie  klasy 4b, 4c oraz świetlicy szkolnej wraz z nauczycielkami Moniką Nikiel-Mleczko i Joanną Miłoń uczestniczyli we wspólnym spacerze promującym noszenie odblasków.

W tym ciepłym i słonecznym dniu dzieci w kamizelkach odblaskowych a także różnego rodzaju odblaskach stworzyły przed szkołą duże odblaskowe słońce. Utworzone przez nie promienie słoneczne mieniły się w kolorach żółci i pomarańczy wskazując, że nadszedł czas złotej pięknej jesieni.

Następnie dzieci stworzyły wspólny odblaskowy łańcuch łącząc się tym samym w przekonaniu i potwierdzeniu, że wiedzą jak ważne jest gdy są widoczni jako uczestnicy ruchu drogowego. Odblaskowy łańcuch był okazją do wspólnej zabawy i większej integracji między sobą. 

opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
Interhead.pl