1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Kontakt
  8. Rada Rodziców
  9. Mapa Serwisu
  10. RODO

Piknik ekologiczny

opis niedostepny
opis niedostepny

Wolontariusze z naszej szkoły uczestniczyli w pikniku rodzinnym, który w sobotę 13 października br. zorganizowała w Grojcu Spółdzielnia Socjalna "1+1". Impreza odbyła się pod hasłem "ekologia, wolontariat, bezpieczeństwo". Tego dnia przy grojeckim Domu Ludowym nie zabrakło atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Były konkurencje sportowe, dmuchańce, warsztaty ekologiczne, stoiska z ziołami i naturalnymi kosmetykami, symulatory, konkursy z nagrodami, ciepły posiłek. Dla zgromadzonych wystąpił zespół „Grojczanie”pod kierunkiem nauczyciela naszej szkoły, p. Jarosława Cieciaka.
Wolontariusze z Klubu Wolontariatu naszej szkoły – uczennice klas IV, V, VI i VIII wraz z opiekunką p. Moniką Bartosz oraz przedstawicielami Fundacji Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy promowali ideę wolontariatu, kwestowali na rzecz sześcioletniego Frania Irzyka, który zmaga się z glejakiem mózgu. Katarzyna i Zuzanna Wasilewskie, Patrycja Jurecka, Aleksandra Piętka, Julia Żabińska oraz Natalia Mazur zebrały łącznie do puszek 305 zł. Za każdy przekazany datek – dziękujemy!

Cieszy nas możliwość włączania się w społeczne inicjatywy i współpraca z lokalnymi podmiotami promującymi aktywność, zdrowie, ekologię oraz charytatywną pomoc na rzecz drugiego człowieka. 
Piknik zorganizowano w ramach projektu "Rozwój Oświęcimskiego Centrum Aktywności Lokalnej" i dofinansowany z programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018.
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
Samorząd Uczniowski
Jadłospis
Uwaga!5 marca została uruchomiona nowa strona internetowa naszej szkoły
Interhead.pl