Odblaskowy tor przeszkód

Aby promować zasadę bezpieczeństwa i widoczności na ulicy dla uczniów klasy  IVc oraz VII został zorganizowany na lekcji wychowania fizycznego „Odblaskowy Tor Przeszkód”.

Uczniowie wyposażeni w kamizelki odblaskowe pod opieką nauczycieli Joanny Miłoń i Sebastina Smolarka wykonywali  swoje ulubione ćwiczenia sportowe. Poinformowani zostali o zasadach bezpieczeństwa, wzajemnej asekuracji, bezpieczeństwie wykonywania ćwiczeń, współdziałaniu w grupie, co miało przełożenie na sytuacje w ruchu drogowym. Uczniowie w dwóch zespołach: pomarańczowym i żółtym świetnie się bawili pamiętając o przestrzeganiu zasad zdrowej rywalizacji sportowej.

Wielka Liga CzytelnikówEtap szkolny IV Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników" zakończył się testem kwalifikacyjnym do etapu powiatowego.
Dyskoteka walentynkowa klas I- III
Akcja 1% dla SzkołyPodaruj nam swój 1%