Odblaskowy tor przeszkód

Aby promować zasadę bezpieczeństwa i widoczności na ulicy dla uczniów klasy  IVc oraz VII został zorganizowany na lekcji wychowania fizycznego „Odblaskowy Tor Przeszkód”.

Uczniowie wyposażeni w kamizelki odblaskowe pod opieką nauczycieli Joanny Miłoń i Sebastina Smolarka wykonywali  swoje ulubione ćwiczenia sportowe. Poinformowani zostali o zasadach bezpieczeństwa, wzajemnej asekuracji, bezpieczeństwie wykonywania ćwiczeń, współdziałaniu w grupie, co miało przełożenie na sytuacje w ruchu drogowym. Uczniowie w dwóch zespołach: pomarańczowym i żółtym świetnie się bawili pamiętając o przestrzeganiu zasad zdrowej rywalizacji sportowej.

Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.
Czytamy polskie noweleNasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję społeczną popularyzującą literaturę polską.