Spotkanie z policjantem "Bezpieczna droga do szkoły"

Uczniowie klas pierwszych  pod opieką pana policjanta Łukasza Madeja  uczyli się bezpiecznie przechodzić po pasach w pobliżu szkoły.

Ćwiczenia praktyczne poprzedziła  bardzo ciekawa prelekcja. połączona z recytacją wiersza " Na chodniku przystań bokiem".  Nie zabrakło także piosenki pt " Znaczki odblaskowe". Wszyscy otrzymali  dodatkowe elementy odblaskowe, które od razu założyli w widocznym miejscu. Panu  policjantowi bardzo spodobał się odblaskowy wąż  i odblaskowe tornistry. Uczniowie wykazali się także dobrą znajomością zasad ruchu drogowego. Wszyscy obiecali, że będą ostrożni oraz zachęcą do noszenia odblasków całą rodzinę.

Zajęcia rozpoczęły udział uczniów w programie "Akademia Bezpiecznego Puchatka" oraz konkursu " Odblaskowa Szkoła".

Uwaga!5 marca została uruchomiona nowa strona internetowa naszej szkoły
Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem.