Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"

Zwiedzanie Trasy górniczej  było prawdziwą podziemną przygodą, która zachwyciła uczniów klas 5, 7 i 8. Podczas wyprawy do kopalni uczestnicy pod opieką doświadczonego przewodnika – przodowego, wykonywali górnicze zadania i mierzyli się z wyzwaniami takimi jak wyznaczanie trasy za pomocą mapy, pomiar poziomu metanu, badanie stężenia solanki, czy obsługa transportu kopalnianego.

Na koniec uczniów czekał tradycyjny obrzęd skoku przez skórę.

Wycieczka była okazją do integracji grupy i zdobycia nowych doświadczeń. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe certyfikaty.

Wizyta w Bielsku-BiałejZajęcia ekologiczne w Zakładzie Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
Zakończenie roku szkolnego Zabrzmiał ostatni dzwonek.