Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"

Zwiedzanie Trasy górniczej  było prawdziwą podziemną przygodą, która zachwyciła uczniów klas 5, 7 i 8. Podczas wyprawy do kopalni uczestnicy pod opieką doświadczonego przewodnika – przodowego, wykonywali górnicze zadania i mierzyli się z wyzwaniami takimi jak wyznaczanie trasy za pomocą mapy, pomiar poziomu metanu, badanie stężenia solanki, czy obsługa transportu kopalnianego.

Na koniec uczniów czekał tradycyjny obrzęd skoku przez skórę.

Wycieczka była okazją do integracji grupy i zdobycia nowych doświadczeń. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe certyfikaty.

RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Rekord dla NiepodległejŚwiętujmy razem 100-lecie odzyskania niepodległości! Akcja „Rekord dla Niepodległej”