1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Kontakt
  8. Rada Rodziców
  9. Mapa Serwisu
  10. RODO

Śpiewamy dla Niepodległej

opis niedostepny
opis niedostepny

 

 

 

 

 

 

 

9 listopada uczniowie naszej szkoły zaśpiewali dla Niepodległej. O godzinie 11 zgromadziliśmy się na sali gimnastycznej, by przygotować się do uroczystego odśpiewania hymnu. Wprowadzeniem było obejrzenie krótkiej prezentacji, która dotyczyła postaci historycznych występujących w polskim hymnie narodowym. Później o godzinie 11.11 zabrzmiały cztery zwrotki "Mazurka Dąbrowskiego" wykonane przez ponad 250 uczniów szkoły. Po tym uroczystym momencie pan Jarosław Cieciak wyróżnił uczennice, które brały udział w Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznych. Dwie z nich - Gabrysia Białucha i Emilka Kramarczyk zaśpiewały piosenki nawiązujące do tematyki obchodów stulecia Niepodległej. Na koniec pani dyrektor - Joanna Wysogląd wręczyła uczniom klas Ia i Ib patriotyczne upominki ufundowane przez Instytut Pamięci Narodowej. 

Filmowa relacja z tego wydarzenia. 

https://web.facebook.com/jcieciak/videos/2314650468576258/?q=szko%C5%82a%20podstawowa%20im.%20henryka%20sienkiewicza%20w%20grojcu

opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem.
Uwaga!5 marca została uruchomiona nowa strona internetowa naszej szkoły
Samorząd Uczniowski
Interhead.pl