Świąteczna paczka

Świąteczna paczka przygotowana przez uczniów naszej szkoły trafiła do trzech grojeckich rodzin. Obdarowani nie kryli radości i wzruszenia z otrzymanych produktów żywnościowych, artykułów gospodarstwa domowego oraz słodyczy, które sprawią, że nadchodzące święta będą piękniejsze. Były to osoby potrzebujące, znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej, wytypowane przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grojcu.

Tegoroczną zbiórkę zorganizowano w ramach ogólnopolskiej akcji pomocy przedświątecznej prowadzonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej pod hasłem: „Razem na Święta”. Koordynował ją Klub Wolontariatu. Zbiórka nie powiodłaby się jednak, gdyby nie mobilizacja całej społeczności szkolnej. Ilość zgromadzonych w ciągu dwóch tygodni produktów była imponująca. Kilogramy dobra zostały rozwiezione i przekazane rodzinom 21 grudnia br. przez koordynatorki akcji: Małgorzatę Żurawską i Monikę Bartosz.

Wszystkim darczyńcom oraz wolontariuszom serdecznie dziękujemy za wsparcie i okazaną pomoc. Szczególne podziękowania kierujemy do uczniów klasy VIA: Amelii Bielowicz, Natalii Kaliki, Natalii Dziubek, Emilii Cichy, Zuzanny Wasilewskiej, Emilii Noworyty – za posortowanie produktów i przygotowanie i spakowanie paczek oraz Bartka Pędrysa, Dominika Romanka i Artura Jarząbskiego , którzy nie szczędzili trudu i pomagali w przenoszeniu kartonów.
Dobro powraca!

#RazemNaŚwięta

Procedury zachowania w sytuacjach kryzysowych i nadzwyczajnych.
Wizyta w Bielsku-BiałejZajęcia ekologiczne w Zakładzie Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej
Trening z piłkarzem Maciejem Iwańskim