Bale w karnawale

Uczniowie klas I - III wspaniale bawili się na tradycyjnym balu karnawałowym. Przybyły wróżki, księżniczki, tańczyli piraci, kowboje i rycerze oraz inni bohaterowie ze  świata baśni, filmu i gier. Do tańca przygrywali uczniom  DJ Paweł i Mateusz z klasy VIII. Roześmiane miny, fruwające wysoko nad głowami kolorowe baloniki, tańce i pląsy w parach oraz w kółeczku były oznaką znakomitej zabawy.

klasa1a
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
Międzynarodowy sukces uczennicy z naszej szkołyHania Płonka, uczennica naszej szkoły została nagrodzona w XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Darujmy światu pokój".