WOŚP zagrała w Grojcu!

13 stycznia 2019 roku sześć wolontariuszek z klas VI i VIII naszej szkoły kwestowało w Grojcu w ramach 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zuzanna Równicka, Katarzyna i Zuzanna Wasilewskie, Alicja Kolasa, Patrycja Jurecka oraz Natalia Dziubek zebrały do puszek rekordową kwotę 8 tys. 232 złote, 20 funtów i 20 koron. Pieniądze przeznaczone zostaną na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Międzynarodowy sukces uczennicy z naszej szkołyHania Płonka, uczennica naszej szkoły została nagrodzona w XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Darujmy światu pokój".
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.
My '8913 września odbyło się spotkanie w ramach akcji MY'89