Międzynarodowy Dzień języka Ojczystego

21 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Klasa VIb wybrała się w tym terminie do biblioteki w Grojcu, by uczestniczyć w warsztatach poświęconych polszczyźnie.  I tak uczniowie poznali historię tego święta, bawili się polskimi frazeologizmami, ćwiczyli dykcję, czytając  łamańce językowe, bogacili słownictwo poprzez lekturę wierszyków Agnieszki Frączak z tomiku zatytułowanego "Banialuki". Zabawa językiem może być ciekawa! Dziękujemy pani Katarzynie Chowaniec - Bakalarskiej za zaproszenie!
Szkolny konkurs "Symbole Wielkiej Brytanii"
NOWY SYSTEM EDUKACJI, KSZTAŁCENIE W LICEACH, TECHNIKACH I SZKOŁACH BRANŻOWYCH, JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH ORAZ PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK 2019/2020?, KRYTERIA REKRUTACJI
Dzień patrona12 marca naszą szkołę odwiedził niezwykły gość.