Międzynarodowy Dzień języka Ojczystego

21 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Klasa VIb wybrała się w tym terminie do biblioteki w Grojcu, by uczestniczyć w warsztatach poświęconych polszczyźnie.  I tak uczniowie poznali historię tego święta, bawili się polskimi frazeologizmami, ćwiczyli dykcję, czytając  łamańce językowe, bogacili słownictwo poprzez lekturę wierszyków Agnieszki Frączak z tomiku zatytułowanego "Banialuki". Zabawa językiem może być ciekawa! Dziękujemy pani Katarzynie Chowaniec - Bakalarskiej za zaproszenie!
Jadłospis
Dzień Edukacji Narodowej14 października w piękny jesienny dzień obchodziliśmy święto wszystkich pracowników oświaty.
Pierwsza PomocW Ogólnopolskiej Próbie Bicia Rekordu w Pierwszej Pomocy wzięło udział 198 uczniów naszej szkoły