Koncert dla Basi

9 marca uczennice naszej szkoły kolejny raz wzięły udział w koncercie charytatywnym zorganizowanym w Szkole Podstawowej w Zaborzu. Dochód z koncertu przeznaczony jest na leczenie i rehabilitację nauczycielki języka polskiego w tej szkole, pani Barbary Warzechy. W koncercie wzięli udział uczniowie wszystkich gminnych szkół oraz zespół złożony z dyrektorów gminnych placówek oświatowych, na których czele stanęli wójt gminy – pan Mirosław Smolarek oraz zastępca wójta – pani Halina Musiał. Koncert ten był wstępem do wzruszającej muzycznej opowieści przygotowanej przez wielorodzinny zespół HOPE ALIVE z Niemiec. Ta trzydziestoosobowa grupa już po raz czwarty odwiedziła Oświęcim, a swój koncert oparła o niezapomniane przeboje zespołu ABBA.

W tym wielkim wydarzeniu naszą szkołę reprezentowały: Emilka Kramarczyk z klasy 4b, oraz Weronika Cichoń, Julka Mazur i Oliwia Skęczek z klasy 6a. Wszystkich zebranych oczarowały one strojami regionalnymi, w które były ubrane.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
Odblaskowo i wesołoNie śmiecimy, sprzątamy, zmieniamy!