Szkolny konkurs "Symbole Wielkiej Brytanii"

W lutym pani Paulina Waliczek i pani Monika Nikiel – Mleczko ogłosiły w naszej szkole konkurs pt.”Symbole Wielkiej Brytanii”. Zadaniem uczestników było przygotowanie pracy plastycznej w formie przestrzennej przedstawiającej wybrany przez siebie symbol Zjednoczonego Królestwa. Na konkurs wpłynęło wiele prac, które były na wysokim poziomie. Uczniowie wykazali się pomysłowością oraz znajomością atrybutów Wielkiej Brytanii. Prace zostały ocenione w dwóch kategoriach wiekowych – klasy I – III oraz IV – VIII. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody, które zostały ufundowane przez organizatorów konkursu oraz Radę Rodziców. Dziękujemy za zaangażowanie uczniom, którzy złożyli prace oraz gratulujemy zwycięzcom.

My '8913 września odbyło się spotkanie w ramach akcji MY'89
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.