Szkolny konkurs "Symbole Wielkiej Brytanii"

W lutym pani Paulina Waliczek i pani Monika Nikiel – Mleczko ogłosiły w naszej szkole konkurs pt.”Symbole Wielkiej Brytanii”. Zadaniem uczestników było przygotowanie pracy plastycznej w formie przestrzennej przedstawiającej wybrany przez siebie symbol Zjednoczonego Królestwa. Na konkurs wpłynęło wiele prac, które były na wysokim poziomie. Uczniowie wykazali się pomysłowością oraz znajomością atrybutów Wielkiej Brytanii. Prace zostały ocenione w dwóch kategoriach wiekowych – klasy I – III oraz IV – VIII. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody, które zostały ufundowane przez organizatorów konkursu oraz Radę Rodziców. Dziękujemy za zaangażowanie uczniom, którzy złożyli prace oraz gratulujemy zwycięzcom.

Akcja 1% dla SzkołyPodaruj nam swój 1%
Szkolny konkurs recytatorski " Kurtyna w górę 2019"
Teatralna zabawa w Śpiącą Królewnę"