Żegnaj zimo! Witaj wiosno!

22 marca uczniowie klasy 1 b udali się na zajęcia do biblioteki w Grojcu. Bibliotekarz, pani Katarzyna Chowaniec - Bakalarska zaprosiła na spotkanie przedstawicielki Koła Gospodyń Wiejskich z Grojca. Panie Stanisława Bliźniak, Danuta Mrozik i Genowefa Kubiesa przybliżyły pierwszoklasistom stary zwyczaj witania wiosny. Pokazały kolejne etapy przygotowania marzanny. Potem zaprosiły dzieci do wspólnego tworzenia bibułkowych kwiatów. Po krótkim instruktażu uczniowie chętnie przystąpili do własnoręcznego wykonywania kwiatów, którymi później przyozdobili strój marzanny. Były to bardzo ciekawe zajęcia. Dziękujemy!

Wizyta w Bielsku-BiałejZajęcia ekologiczne w Zakładzie Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej
Pierwszaki zdobyły Zamek Lipowiec
Procedury zachowania w sytuacjach kryzysowych i nadzwyczajnych.