Żegnaj zimo! Witaj wiosno!

22 marca uczniowie klasy 1 b udali się na zajęcia do biblioteki w Grojcu. Bibliotekarz, pani Katarzyna Chowaniec - Bakalarska zaprosiła na spotkanie przedstawicielki Koła Gospodyń Wiejskich z Grojca. Panie Stanisława Bliźniak, Danuta Mrozik i Genowefa Kubiesa przybliżyły pierwszoklasistom stary zwyczaj witania wiosny. Pokazały kolejne etapy przygotowania marzanny. Potem zaprosiły dzieci do wspólnego tworzenia bibułkowych kwiatów. Po krótkim instruktażu uczniowie chętnie przystąpili do własnoręcznego wykonywania kwiatów, którymi później przyozdobili strój marzanny. Były to bardzo ciekawe zajęcia. Dziękujemy!

Międzynarodowy sukces uczennicy z naszej szkołyHania Płonka, uczennica naszej szkoły została nagrodzona w XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Darujmy światu pokój".
My '8913 września odbyło się spotkanie w ramach akcji MY'89
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.