Szkolny konkurs recytatorski " Kurtyna w górę 2019"

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru  odbył się szkole konkurs recytatorski „Kurtyna w górę 2019” przeznaczony dla uczniów klas I - III.

Prezentacje uczniów oceniało jury w składzie: Joanna Sałek, Marzena Dudek, Magdalena Kramarczyk, Krystyna Jaromin oraz organizatorka konkursu Małgorzata Chwierut.  Szczególną uwagę zwracano na  dykcję oraz znajomość oraz interpretację tekstu. Przewodnicząca jury Joanna Sałek doceniła zaangażowanie wszystkich uczestników, ciekawy wybór tekstów oraz trafny dobór rekwizytów.

Wyniki  szkolnego konkursu recytatorskiego  Kurtyna w górę 2019”.

I miejsce : Aleksandra Chrapczyńska  z Ia

II miejsce : Hanna Wójcik z  Ia

III miejsce : Paulina Rusin z Ia

Wyróżnienia :  Patrycja Pasterak z IIa

Zuzanna Pajer z Ib

Kinga Sporysz z 1b
Patrycja Pasterak z IIa
Aleksandra Chrapczyńska z 1a
Zuzanna Pajer z 1b
Hanna Wójcik z 1a
Paulina Rusin z 1a
Podsumowanie konkursu- wręczenie medali i dyplomów
Międzynarodowy sukces uczennicy z naszej szkołyHania Płonka, uczennica naszej szkoły została nagrodzona w XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Darujmy światu pokój".
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.