Teatralna zabawa w Śpiącą Królewnę

W ostatnim tygodniu  można było zobaczyć przechadzające się po szkolnym korytarzu  postaci w barwnych strojach, które z niecierpliwością oczekiwały na przybycie zaproszonych gości. Byli to aktorzy z  kółka teatralnego klas I - III, którzy trzykrotnie zaprezentowali publiczności pełne humoru przedstawienie „Zabawa w Śpiącą Królewnę”  przygotowane na motywach scenariusza pani Zofii Wójcik.

W piątkowe popołudnie aktorzy  starali się oczarować grą swoich najbliższych, a więc rodziców, babcie, dziadków i rodzeństwo. Mamy zadbały o słodki poczęstunek. Goście gromkimi brawami nagrodzili artystów, doceniając zaangażowanie całego zespołu, umiejętności taneczne i wokalne oraz swobodę ruchu na scenie.  W roli Herolda wspaniale wystąpił pan Szymon Wójcik.

W czwartek przybyły do naszej szkoły trzy grupy przedszkolaków z Grojca. Wszyscy z radością rozpoznawali na scenie swoich kolegów a panie mogły zobaczyć  postępy swoich byłych wychowanków. Obecna na przedstawieniu pani dyrektor szkoły Joanna Wysogląd pogratulowała małym artystom.

Ostatni występ aktorzy  dedykowali uczniom klas I- III.  Z uwagą obserwowali oni grę swoich kolegów, ponieważ wybierali najlepszego aktora tego przedstawienia. Wyniki poznamy wkrótce. Zabawa w teatr przyniosła wszystkim wiele radości, ale także pozwoliła na poprawę wzajemnych relacji i przełamywanie nieśmiałości. Nad przygotowaniem występu czuwała pani Małgorzata Chwierut.

Żegnaj zimo! Witaj wiosno!Z wizytą w bibliotece.
Szkolny konkurs recytatorski " Kurtyna w górę 2019"
Akcja 1% dla SzkołyPodaruj nam swój 1%