Pierwszaki zdobyły Zamek Lipowiec

Zamek zdobyty - można wracać do Grojca

Uczniowie klas pierwszych wykazali się wspaniałą kondycją i odwagą. Podczas wycieczki dotarli na szczyt wieży Zamku Lipowiec, skąd podziwiali piękną panoramę Jury Krakowsko - Częstochowskiej. Pogoda była słoneczna, chociaż wiatr nieco zwichrzył fryzury.  Emocji i zachwytu nie brakowało.

Zdobycie zamku poprzedziły warsztaty garncarskie "Nie świeci garnki lepią" oraz zwiedzanie Muzeum Nadwiślański Park Etnograficzny w Wygiełzowie.  Wszyscy z ogromnym apetytem zjedli upieczone na ognisku kiełbaski. Nie zabrakło zabaw integracyjnych. Po zakupieniu pamiątek szczęśliwie wrócili do Grojca. To była bardzo udana wycieczka.

Wyruszamy na zamek Lipowiec
Na wieży zamkowej
Warsztaty garncarskie
Warsztaty garncarskie
Zabawy integracyjne przy ognisku
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.