Pasowanie klas I na czytelnika biblioteki szkolnej

Z  początkiem kwietnia odbyło się uroczyste pasowanie klas pierwszych na czytelnika biblioteki szkolnej.

W krainie „Bibliotekolandii” powitała dzieci Królowa Książka (Zuzanna Wasilewska) i Księżniczka Książeczka (Julia Mazur). Królowa pokazała dzieciom całe królestwo, w którym są ulice pełne różnych i ciekawych książek, gdzie wszyscy bardzo lubią czytać. Księżniczka przygotowała wiele ciekawych zagadek i łamigłówek.

Dzieci wspólnie z Królową i Księżniczką zastanawiały się jak należy zachować się w bibliotece i jak dbać o książki. Po naradzie pierwszoklasiści zostali pasowani na mieszkańców „Bibliotekolandii” i otrzymali pamiątkowe dyplomy i zakładki do książek.

Wizyta w Bielsku-BiałejZajęcia ekologiczne w Zakładzie Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej
Zakończenie roku szkolnego Zabrzmiał ostatni dzwonek.
Trening z piłkarzem Maciejem Iwańskim