Pasowanie klas I na czytelnika biblioteki szkolnej

Z  początkiem kwietnia odbyło się uroczyste pasowanie klas pierwszych na czytelnika biblioteki szkolnej.

W krainie „Bibliotekolandii” powitała dzieci Królowa Książka (Zuzanna Wasilewska) i Księżniczka Książeczka (Julia Mazur). Królowa pokazała dzieciom całe królestwo, w którym są ulice pełne różnych i ciekawych książek, gdzie wszyscy bardzo lubią czytać. Księżniczka przygotowała wiele ciekawych zagadek i łamigłówek.

Dzieci wspólnie z Królową i Księżniczką zastanawiały się jak należy zachować się w bibliotece i jak dbać o książki. Po naradzie pierwszoklasiści zostali pasowani na mieszkańców „Bibliotekolandii” i otrzymali pamiątkowe dyplomy i zakładki do książek.

Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem.
Uwaga!5 marca została uruchomiona nowa strona internetowa naszej szkoły