My '89

Rok 1989 to dla Polaków ważny przełom. Obrady Okrągłego Stołu i pierwsze częściowo demokratyczne, czerwcowe wybory były krokiem milowym w budowaniu demokracji. Akcja "My '89" jest realizowana w ramach Inicjatywy Rok Wolności, społecznych obchodów trzydziestolecia przemian demokratycznych w Polsce.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian. Szukamy pamiątek, zdjęć, plakatów, ulotek itp.,  ale także czekamy na ciekawe opowieści świadków żywej historii. Osoby chętne do współpracy prosimy o kontakt z nauczycielką historii - Joanną Sałek lub bibliotekarzem - Marzeną Dudek. Akcja przeprowadzona zostanie we wrześniu 2019 roku.

Uwalniamy nasze środowisko od zużytych bateriiKonkurs ekologiczny
Artystyczne sukcesy naszych uczennicUczennice naszej szkoły zdobyły pierwsze miejsca (w różnych kategoriach wiekowych) w Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej.