1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Kontakt
  8. Rada Rodziców
  9. Mapa Serwisu
  10. RODO

Nowy rok szkolny rozpoczęty!

opis niedostepny

2 września sala gimnastyczna wypełniła się aż po brzegi. Przybyli uczniowie, ale także ich rodzice i nauczyciele. Szczególnym gościem był Wójt Gminy Oświęcim - pan  Mirosław Smolarek.  Pani dyrektor- Joanna Wysogląd-  przywitała wszystkich, a wyjątkowe słowa skierowała do pierwszoklasistów. To oni bowiem rozpoczynają w naszej szkole niezwykłą przygodę zwaną nauką. Dzięki niej zaspokoją swoją ciekawość, ale także będą mieli okazje poznać przyjaciół i rozwinąć różnorakie pasje.

W swoim przemówieniu Wójt Gminy Oświęcim zawarł wiele miłych słów, odnosząc się do wysokich wyników egzaminów zewnętrznych i życzył wszystkim nauczycielom i uczniom sukcesów w nowym roku. Podczas uroczystości pojawił się także akcent historyczny. Dwoje uczniów z klasy VII przedstawiło, z okazji 80 rocznicy wybuchu,  krótką historię II wojny światowej. Później nastąpiło ślubowanie klas I. Dyrektor szkoły za pomocą czerwonego ołówka pasowała każdego z pierwszoklasistów na ucznia Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Grojcu, a wychowawczynie - panie Magdalena Kramarczyk i Małgorzata Żurawska założyły swoim podopiecznym birety, by w ten sposób podkreślić doniosłość tej chwili. 

opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
Samorząd Uczniowski
Uwaga!5 marca została uruchomiona nowa strona internetowa naszej szkoły
Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem.
Interhead.pl