Międzynarodowy Dzień Kropki

„The Dot”- „Kropka”, Petera H. Reynoldsa, to historia dziewczynki, która uwierzyła we własne możliwości i stała się wielką kropkową artystką. Mała Vashti pokazuje dzieciom, że każde ich działanie ma wielką wartość i może być początkiem wyjątkowej przygody…

Książka zapoczątkowała Międzynarodowy Dzień Kropki, który obchodziliśmy w naszej szkole 16 września jako święto kreatywności, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. Uczniowie przyszli wystrojeni w kropki ponieważ był to pierwszy z wyjątkowych dni w szkolnym kalendarzu – „KTO PRZEBRANY – TEN NIE PYTANY” zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Dzieci na świetlicy słuchały bajki i piosenki o kropce i wykonywały różne prace plastyczne.

Sukces ucznia klasy VII aMichał Piwowarczyk zajął III miejsce w Międzygminnym Konkursie Pięknego Czytania
Wyróżnienie dla naszej szkołyRelacja z przeprowadzenia akcji MY 89 zyskała uznanie jury ogólnopolskiego konkursu.