Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka, to święto obchodzone w Polsce 30 września. Chcąc wyrazić sympatię dla chłopców, w naszej szkole również obchodziliśmy Odblaskowy Dzień Chłopaka. Świętowanie rozpoczęliśmy od wyborów najsympatyczniejszych chłopaków w poszczególnych klasach. Zwycięzców Samorząd Szkolny obdarował dyplomami. W tym szczególnym dniu nie mogło zabraknąć życzeń i drobnych upominków w postaci medali, odblasków, szkolnych gadżetów oraz słodkiego co nieco. W godzinach popołudniowych uroczystość Dnia Chłopaka klasy starsze świętowały podczas dyskoteki szkolnej. Wszystkim chłopcom życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

Dzień Edukacji Narodowej14 października w piękny jesienny dzień obchodziliśmy święto wszystkich pracowników oświaty.
Uwalniamy nasze środowisko od zużytych bateriiKonkurs ekologiczny
Odblaskowo i wesołoNie śmiecimy, sprzątamy, zmieniamy!