Dzień Ziemniaka

W piękny, słoneczny dzień 17 października 2019r. uczniowie klas V – VIII świętowali Dzień Ziemniaka. Na początku imprezy zorganizowano ognisko, podczas którego uczestnicy piekli kiełbaski i różne inne smakołyki.  Później wzięli udział w zabawach zorganizowanych przez Samorząd Uczniowski. Wśród atrakcji znalazły się m. in.: slalom z ziemniakiem na łyżce, rzut w dal ziemniakiem. Zajęcia zorganizowane na świeżym powietrzu były doskonałą okazją do aktywnego, zdrowego spędzenia czasu, integracji oraz dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń.

Muzyka słówDwie uczennice naszej szkoły zdobyły wyróżnienia w Powiatowym Konkursie Recytatorskim
Uwalniamy nasze środowisko od zużytych bateriiKonkurs ekologiczny
Dla bezdomnych zwierzątOdpowiedzieliśmy na apel schroniska OTOZ Animals na Kamieńcu w Oświęcimiu