ODBLASKOWO I WESOŁO "Nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniamy!"

W ramach  akcji „Sprzątanie świata” i „Odblaskowa Szkoła” nauczyciele wraz z uczniami porządkowali otoczenie szkoły i parku.

Przez to przypomnieli sobie, jak ważna jest troska o środowisko, także to najbliższe. Zaopatrzeni w rękawice ochronne i worki segregacyjne na odpady, udali się w teren, gdzie zobaczyli, ile śmieci zalega w ich miejscowości.

Celem akcji było budzenie i wzmacnianie świadomości ekologicznej uczniów oraz ich odpowiedzialności za środowisko naturalne.

klasa 2a
Dla bezdomnych zwierzątOdpowiedzieliśmy na apel schroniska OTOZ Animals na Kamieńcu w Oświęcimiu
Warsztaty w Portobello
Upamiętnienie odzyskania przez Polskę niepodległościZ okazji obchodów 101. rocznicy odzyskania niepodległości dzieci z klas 4, 5a oraz uczniowie nagrodzeni w konkursach muzycznych przygotowali uroczysty apel.