Sportowo- odblaskowo

W piątek 25 października w ramach akcji „Odblaskowa Szkoła” w klasach 3a i 2b odbył się „Odblaskowy WF”. Dzieci w tym dniu ćwiczyły w jaskrawych kamizelkach, pamiętając o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa. Nad przebiegiem ćwiczeń oraz konkurencji czuwały Panie Małgorzata Semik, Joanna Miłoń oraz Krystyna Jaromin. Celem zajęć było propagowanie wśród dzieci noszenia elementów odblaskowych oraz uświadomienie ich o znacznym wpływie odblasków na nasze bezpieczeństwo.
Wszystkie dzieci bardzo chętnie i z zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach, pamiętając o przestrzeganiu zasad zdrowej rywalizacji sportowej.

Jadłospis
Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem.
Uwaga!5 marca została uruchomiona nowa strona internetowa naszej szkoły