Sportowo- odblaskowo

W piątek 25 października w ramach akcji „Odblaskowa Szkoła” w klasach 3a i 2b odbył się „Odblaskowy WF”. Dzieci w tym dniu ćwiczyły w jaskrawych kamizelkach, pamiętając o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa. Nad przebiegiem ćwiczeń oraz konkurencji czuwały Panie Małgorzata Semik, Joanna Miłoń oraz Krystyna Jaromin. Celem zajęć było propagowanie wśród dzieci noszenia elementów odblaskowych oraz uświadomienie ich o znacznym wpływie odblasków na nasze bezpieczeństwo.
Wszystkie dzieci bardzo chętnie i z zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach, pamiętając o przestrzeganiu zasad zdrowej rywalizacji sportowej.

Sukces ucznia klasy VII aMichał Piwowarczyk zajął III miejsce w Międzygminnym Konkursie Pięknego Czytania
Artystyczne sukcesy naszych uczennicUczennice naszej szkoły zdobyły pierwsze miejsca (w różnych kategoriach wiekowych) w Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej.