Warsztaty edukacyjne w Portobello

30 i 31 października klasy IIIa oraz IIIb uczestniczyły w warsztatach edukacyjnych w Portobello. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z pracą kucharzy w jednej z popularniejszych restauracji w Oświęcimiu. Szef kuchni  Wojciech Mańka oraz pizzer Patryk Szczurek zaprosili uczniów do wspólnego przygotowywania pizzy. Każdy samodzielnie formował  spód ciasta a następnie umieszczał na niej wybrane przez siebie składniki. Tak przygotowane pizze powędrowały do pieca. Wspólnie z panem Wojtkiem dzieci przygotowały również lemoniadę i sos pomidorowy. Pizze wspaniale się upiekły i wszyscy zajadali je ze smakiem.

Uczniowie klas IIIa i IIIb wraz z opiekunami bardzo dziękują Panom Wojtkowi i Patrykowi za „smaczne” spotkanie, cierpliwość i wyrozumiałość.

Zachęcamy do wizyty w Portobello.

Wycieczka klas piątychWyjazd do teatru to doskonały pomysł na jesienny czas.
Zabawa andrzejkowa