Artystyczne sukcesy naszych uczennic

4 listopada uczennice naszej szkoły wzięły udział w Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej. Naszą placówkę reprezentowały następujące uczennice: Aleksandra Chrapczyńska z klasy 2, Gabrysia Białucha z klasy 3, Agnieszka Franczak z klasy 5, Emilka Kramarczyk z klasy 5 oraz Emilka Cichy z klasy 7. Po wysłuchaniu wszystkich uczestników reprezentujących szkoły podstawowe Gminy Oświęcim komisja wyraziła dla nich uznanie, stwierdzając bardzo wysoki poziom artystyczny. Ostatecznie właśnie uczennice naszej szkoły okazały się bezkonkurencyjne i zdobyły pierwsze nagrody w swoich kategoriach wiekowych: Ola Chrapczyńska z piosenką „Co to jest niepodległość” zwyciężyła w kategorii klas 1-5, a Emilka Cichy z piosenką „Tango na głos, orkiestrę i jeszcze jeden głos” otrzymała pierwszą nagrodę w kategorii klas 6-8.

Kolejną miłą niespodzianką był świetny występ Emilki Cichy w Powiatowym Konkursie Poezji Śpiewanej „W żółtych płomieniach liści” w Brzeszczach. Tam, rywalizując głównie ze starszymi od siebie i bardziej doświadczonymi licealistami, została ona wyróżniona. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Uwalniamy nasze środowisko od zużytych bateriiKonkurs ekologiczny
Wyróżnienia w konkursie plastycznym Czym dla ciebie jest wolontariat?