Muzyka słów

Dwie uczennice z klasy VIIa - Julia Mazur i Zuzanna Wasilewska reprezentowały naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Muzyka słów", który odbył się 7 listopada w Brzeszczach. Podczas przesłuchań konkursowych przedstawiły one swoje interpretacje trenu i pieśni Jana Kochanowskiego, a także fragmentów prozy Erica Emmanuela Schmitta. Jury konkursu przyznało naszym recytatorkom wyróżnienia. Uczestniczki otrzymały okolicznościowe dyplomy i nagrody książkowe.  Był to udany debiut na scenie. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Artystyczne sukcesy naszych uczennicUczennice naszej szkoły zdobyły pierwsze miejsca (w różnych kategoriach wiekowych) w Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej.
Muzyka słówDwie uczennice naszej szkoły zdobyły wyróżnienia w Powiatowym Konkursie Recytatorskim